Koralka

Koralka pojechała do nowego domu

Sunia ma ok. 8 miesięcy, waży ok. 12 kg

Koralka trafiła do nas wraz z siostrzyczką Magnumką, która jest już szczęśliwa w nowym domku. Teraz czas na Koralkę!!! 🙂

To bardzo miła, wesoła i rezolutna suczka. Uwielbia biegać, skakać i bawić się z psimi kolegami. Jest bardzo kontaktowa również w stosunku do człowieka.

Koralka jest bardzo pojętnym pieskiem, chociaż początkowo bała się smyczy już coraz odważniej spaceruje z opiekunami. Oczywiście, wymaga jeszcze trochę treningu ale z pewnością w nowym domu szybko zrozumie że smycz wiąże się z czymś fajnym.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i  wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-19:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Koralka została przywieziona dnia 16.05.2022 r. z gminy Sędziszów

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.