KECZUP

Keczup pojechał do nowego domu

Keczup trafił pod naszą opiekę 1.06.2022 wraz z rodzeństwem – cały miot malutkich kotków. Maluchy nie umiały jeszcze same jeść, były karmione butelką. Kociaki zamieszkały w domach u pracowników schroniska, jako tymczasowi lokatorzy.
Keczup wychowany jest w domu od momentu, kiedy trafił pod naszą opiekę. Zaznajomiony jest z towarzystwem psów i dorosłych kotów.
Jest wesołym, rozbrykanym kociakiem, który bardzo chętnie bawi się z rodzeństwem. Jego wielką uwagą cieszą się również wszelkiego rodzaju kocie zabawki.
Maluch jest rezolutny, energiczny. Je samodzielnie, załatwia się do kuwety.
Posiada szczepienia stosowne do wieku, jest odrobaczony i zaczipowany.
Kociak jest podopiecznym Schroniska Psie Pole, przebywa jednak w domu tymczasowym w Krakowie.
Szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy zdają sobie sprawę, że kot to przyjaciel i zarazem obowiązek na kilkanaście lat.
Kocięta mają ostre pazurki, których często ofiarą padają czy to ludzkie kończyny, czy domowe meble. Taki maluch wymaga socjalizacji, poświęcenia czasu.
Mile widziany dom z innymi, kotolubnymi zwierzętami.
Szukamy domu niewychodzącego (chyba że w szelkach i na smyczy).

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji.

Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-19:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Keczup został przywieziony dnia 01.06.2022r. z gminy Chrzanów.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.