KAWKA

KAWKA pojechała do nowego domu

Młodziutka suczka w wieku  ok. 2 lata, która trafiła do nas wraz z piątką swoich szczeniaków. Jej przeszłość jest nieznana, nie liczymy jednak za bardzo na to, że ktoś jej szuka.

Suczka jest bardzo miła i kochana. Uwielbia być głaskana. Sama inicjuje kontakt, najchętniej cały czas przebywałaby blisko człowieka. Jest raczej spokojna i ma umiarkowany temperament, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jest typem psiej „atencjuszki”, która bardzo lubi, kiedy ludzka uwaga skupia się właśnie na niej. Być może jest to efekt deficytu obecności człowieka przy jej boku w jej dotychczasowym życiu?

Suczka jest niewielka, waży ok. 10 kg. Jej maluchy są już odchowane i po odbyciu kwarantanny będą mogły jechać do nowych domów, szkoda więc, aby mama siedziała w schronisku dłużej, dlatego rozglądamy się za domem dla tej fajnej suni.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Psy przywiezione 23.04.2022 z gminy Michałów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.