JOGI

Jogi pojechał do domu

Bardzo pojętny beżowy psiak

Przedstawiamy Jogiego – sporej wielkości, starszego psiaka, który wraz  Tiną i Dorą trafił pod naszą opiekę po śmierci właściciela.

Jogi to pies spokojny, przyjazny choć gdy bawi się piłeczkami zachowuje się trochę jak szczenię.

Nasz podopieczny jest duży; waży około 33 kg, to jego właściwa masa ciała. Jogi ma około 10 lat, ale nadal jest w bardzo dobrej formie.

Potrzebuje ruchu, uwielbia spędzać czas z opiekunami, jest świetnym zwierzaczkiem, który doskonale skupia się na opiekunie i świetnie się z nim pracuje.

Początkowo Jogi był ostrożny w kontakcie z człowiekiem, tęsknił bardzo za swoim zmarłym opiekunem, teraz pogodził się z sytuacją i polubił opiekunów w schronisku.

Joguś bardzo bardzo tęskni za ludźmi; prawdopodobnie ma w żyłach krew owczarków collie – psów niesamowicie oddanych właścicielom i zdecydowanie źle znoszących zamknięcie. W domu na pewno będzie wspaniałym, szczęśliwym, pogodnym zwierzaczkiem.

Ogrom nieszczęścia, który go spotkał rysuje się na jego pyszczku i jest bardzo przejmujący.

Jogi to piękny, duży, dostojny pies, który po latach spędzonych na ciepłym posłaniu trafił za kraty i jest bardzo nieszczęśliwy.

Prosimy o pomoc w znalezieniu mu nowej rodziny. Może nie jest już najmłodszy, ale zasługuje na rodzinę, na ciepło i na prawdziwy dom, 

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Jogi został przywieziony dnia 02.12.2020 r. z miejscowości Nowa Wieś Szlachecka, gmina Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.