IVI

Ivi pojechała do nowego domu

Młodziutka, mała, brązowa suczka. Wiek ok. 1 rok, waga ok 7 kg.

Ivi trafiła do nas wraz z siostrą Kari.

Suczka są bardzo pozytywnie nastawiona do człowieka. Jej ogonek wciąż merda, jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.

Ivi jest łagodna, przyjacielska, wesoła. Nie za bardzo radzi sobie z chodzeniem na smyczy, jednak mamy nadzieję, że nauka pójdzie jej sprawnie.

Ma pogodne usposobienie, zachowuje się jak mała kulka psiej radości. Dogaduje się z innymi psami.

Z relacji osoby zgłaszającej wiemy, że Ivi wraz z siostrą błąkały się przez pewien czas i próby odnalezienia właściciela nie przyniosły rezultatu, szukamy więc nowego domu dla malutkiej.

Suczka może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem, jak i w bloku, jednak trzeba będzie popracować z nią nad chodzeniem na smyczy.

 

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-19:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Ivi. została przywieziona dnia 09/06/2022 r. z gminy Zabierzów.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.