ISIO

Niewielki psiak po przejściach

Przedstawiamy Isia – małego (10 kg), na razie trochę nieufnego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Isio to psiak młody; ma około 1 roku, może odrobinkę więcej, a już w jego krótkim życiu spotkało go mnóstwo niesprawiedliwości.

Po zaledwie kilku dniach od jego przyjazdu do schroniska jesteśmy niemal pewni, że Isio był w wieku szczenięcym bity i drażniony.

Psiak nie bardzo rozumie zachowania człowieka i w chwili niepewności woli warknąć, straszyć i oddzielić człowieka od siebie niż zbliżyć się do niego i zaufać.

Isio boi się smyczy (choć potrafi na niej chodzić także spacery były mu znane), najgorzej reaguje w chwili, gdy się do niego ze smyczą zbliżamy.

Zdecydowanie Isio potrzebuje jasnych sygnałów i czasu.. czasu by zapomnieć o tym, co było złe i na nowo zaufać człowiekowi, rozluźnić się, cieszyć się życiem bez stresu.

Na razie zaprzyjaźniamy się z Isiem, ale wierzymy, że za kilka tygodni psiak będzie szczęśliwym, wesołym zwierzaczkiem.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy, CIERPLIWY dom dla Isia. Bardzo go potrzebuje.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Isio został przywieziony dnia 05.07.2021 r. z miejscowości Myślenice, gmina Myślenice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.