HOGWART

Bardzo zaniedbany staruszek

Przedstawiamy Hogwarta – staruszka, który z całą pewnością całe swoje życie spędził na łańcuchu.

Psiak został znaleziony z kawałkiem łańcucha, który znajdował się bezpośrednio na jego szyi. Sama ta część ważyła blisko 2 kg.

Nie chcemy myśleć ile ważył cały łańcuch, na którym tkwił Hoguś, ale on zapewne spowodował, że psiak ma uraz kręgosłupa na odcinku szyjnym.

Hogwartek na razie jest dość ostrożny w kontakcie z opiekunami. Nie miał raczej dotychczas regularnego kontaktu z człowiekiem, jego życie to była raczej egzystencja niż szczęście i radość.

Postaramy się, by choć ostatnie lata życia spędził otoczony przyjaznymi ludźmi.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest w trakcie diagnostyki. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po wykonaniu badań zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Hogwart został przywieziony dnia 02.05.2021 r. z miejscowości Narama, gmina Iwanowice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.