HIPER

HIPER pojechał do nowego domu

Przedstawiamy Hiper’a, obecnie najmłodszego z naszych podopiecznych.

To malutkie bure kociątko które trafiło do naszego schroniska z siostrą Wentylacją ale bez mamy. Nie wiemy czy został wyrzucony czy jego mamie przydarzyło się coś złego. Wiemy jedynie, że został znaleziony brudny, głodny i zapchlony.

Obecnie maluszek ma niecałe 5 tygodni, karmiony jest specjalnym mlekiem przeznaczonym do odchowu kociąt, potrzebuje również pomocy przy wypróżnianiu.

Mimo kiepskiego startu w życiu, Hiper ma dużą wolę walki. Przy każdym karmieniu ciumka smoczek głośno mrucząc i mocno trzyma butelkę łapkami.

Szukamy troskliwego opiekuna, najlepiej osoby doświadczonej w opiece nad kocimi maluszkami.

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Została odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i przed adopcją zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją prosimy o zaopatrzenie się w kontenerek do transportu kotka,  dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Hiper został przywieziony dnia 13.10.2022 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.