HIACYNTA

HIACYNTA wróciła do domu

Sunia jest średniej wielkości (waga ok. 14 kg) w wieku ok. +10 lat.

Jest psem doświadczonym przez życie. Jej zachowanie wskazuje na to, że nie miała łatwo. Są sytuacje, które wywołują u niej duży stres i chęć ucieczki.

Kiedy przekona się, że nic jej ze strony człowieka nie grozi, pokazuje swoje drugie oblicze. Przestaje uciekać przed człowiekiem, daje się głaskać i widać, że bardzo by chciała, ale jednak w pewnych momentach lęk jest silniejszy od niej.

Radzi sobie z chodzeniem na smyczy, jednak widać, że raczej nie była domowym pupilkiem.

Potrzebuje spokoju, bezpiecznej przystani u osób, które dadzą jej czas na aklimatyzację.

Mamy nadzieję, że ta przestraszona sunia dostanie szansę od życia i od człowieka i trafi do rodziny, która szczerze ją pokocha

Profilaktyka:

Sunia otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Hiacynta została przywieziona dnia 27.02.2023 r. z gminy Miechów

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.