HAZARD – HAZIO

Pogodny mały przyjazny psiak

Przedstawiamy Hazarda – uroczego starszego psiaka, który trafił pod naszą opiekę już prawie rok temu i nadal nie ma domu ;(.

Hazard błąkał się po ulicach, nikt go niestety nie szukał. Jest u nas, ma opiekę, ale bardzo tęskni za ludźmi, za domem.

Psiak ma obecnie około 15-17 lat, waży 10 kg, to jego właściwa masa ciała.

Psiak jest malutkim staruszkiem, który nawet tak wiekowy ma się całkiem dobrze.

Usposobienie:

Psiak jest zwierzakiem przyjaznym, pogodnym. Bardzo dobrze reaguje na opiekunów, cieszy się, mordeczkę ma zawsze uśmiechniętą.

Trochę nie przepada i stara się unikać zabiegów weterynaryjnych, ale poza tym nie sprawia problemów.

Hazard potrafi chodzić na smyczy, ładnie drepcze podczas spacerków, nie jest bardzo aktywny. Kilka krótkich przechadzek w zupełności mu wystarczy. Na wybiegu Hazio wraca do opiekuna na każde przywołanie.

Zdrowie:

Nasz psiak to zwierzątko wiekowe. Otrzymuje leki wspomagające prace serduszka (niedomykalność zastawki), ale w tej chwili czuje się dobrze.

Psiak ma wykonane wszystkie niezbędna badania i poza wspomaganiem serduszka (lek Cardisure) nie wymaga dodatkowych leków.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Hazardzika.

Może i nie zostało mu już wiele życia, ale mimo to zasługuje na prawdziwy i kochający, troskliwy  dom.

Bardzo prosimy o szansę dla Hazia…

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest w dobrej formie. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po wykonaniu badań został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Hazard  został przywieziony dnia 21.08.2020 r. z gminy Iwanowice, m. Narama.

Szukamy nowego domu/właściciela. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.