GRIFF

GRIFF pojechał do nowego domu

Poznajcie Griffa, naszego młodziutkiego 7-miesięcznego psiaka. Waży około 7kg, będzie raczej małym-średnim pieskiem. Trafił do nas w styczniu w bardzo złym stanie – w chwili obecnej zarówno jego okrywa włosowa jak i samopoczucie znacznie się polepszyło, piesek odzyskał swój szczenięcy wigor.

To bardzo miły i kontaktowy zwierzak choć w pierwszym kontakcie może wydawać się troszeczkę ostrożny. Na wybiegu radośnie ugania się za zabawkami, przytula do opiekunów i domaga pieszczot oraz uwagi. Jest zdecydowanie psiakiem dla którego warunki schroniskowe są ciężkie do zniesienia – potrzebuje atencji, miłości i swojego własnego kąta gdzie będzie mógł w 100% korzystać ze szczenięcego życia.

Przepada za smakołykami, bardzo dzielnie też znosi wszelkie zabiegi weterynaryjne (łącznie z czesaniem!). W warunkach schroniskowych dobrze dogaduje się z innymi pieskami.

Prosimy o kochający domek dla naszego szorstkowłosego starszego szczeniaczka!

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Griff został przywieziony dnia 27.01.2022 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje – 793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.