FRIDZIU

Piesek z łańcucha

Przedstawiamy Fridzia – uroczego psiaka.

Fridziu nie miał kolorowej przeszłości, ale trafił do nas i jest już bezpieczny. Psiak przy pierwszym kontakcie z nowymi opiekunami jest wycofany.

Szybko przekonuje się do nowych opiekunów i bardzo cieszy się na ich widok, trzeba tylko dać mu trochę czasu. Gdy poczuje się pewnie w towarzystwie danej osoby, to chętnie się z nią bawi i szuka kontaktu!

Fridziu to psiak dorosły; ma około 3 lat, jest niewielki, waży 12-13 kg.

Piesek na pewno nie miał łatwego życia, trafił do nas z łańcuchem. Błąkał się po ulicach, był zdezorientowany i zagubiony.

Obecnie jest u nas i szukamy dla niego domu.

Całkiem ładnie potrafi chodzić na smyczy.
Dogaduje się z innymi pieskami, chodź nieraz pilnuje miski przed kolegami.

Prosimy o dobry, spokojny i kochający dom dla Fridzia.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Fridziu został przywieziony dnia 08.01.2022 z miejscowości Gaj, gmina Mogilany.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.