Foreo

Foreo

Niewielki, kochany, łagodny piesek. Foreo jest młody, ma ok. 2 lat, waży maksymalnie 10 kg.

Kiedy do nas trafił był troszkę wystraszony – być może długo się błąkał lub był przeganiany.

Szybko przekonał się, że nic mu nie grozi, rozluźnił się i pokazał swój prawdziwy charakter.

Jest miłym, poczciwym psiakiem, który ma umiarkowany temperament. Umie chodzić na smyczy, bardzo lubi przebywać w towarzystwie człowieka. Nie jest nachalny, ani nadpobudliwy, jednak lubi być głaskany i nie odmawia pieszczot.

Foreo może zamieszkać zarówno w bloku, jak i w domu z ogrodem. Jest kompaktowym psiakiem, który będzie idealnym kompanem dla rodziny/ osoby szukającej małego kompana do wspólnych  spacerów, wędrówek, po prostu do wspólnego życia.

 

 

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-19:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Foreo został przywieziony dnia 30.05.2022 r. z gminy Kamionka Wielka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.