FOLEY vel WARIAT vel BITKON

Rezerwacja

Wesolutki łaciaty psiak

Przedstawiamy Foleya (zwanego także Wariat oraz Foley) – wesolutkiego, bardzo energicznego, kochanego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Foley to chodząca psia radość. Psiak uwielbia się bawić, jest bardzo chętny do pracy, do wspólnej zabawy i spacerów.

Nasz podopieczny jest młodziutki; ma około  roku, waży 10 kg, to jego właściwa masa ciała. Psiak raczej większy już nie będzie.

Foleyek to jeszcze dziecko. Potrzebuje odpowiedniego poprowadzenia i odrobiny szkolenia, a będzie z niego rewelacyjny towarzysz całej rodziny.

Prosimy o dobry, aktywny dom dla naszego psiaka

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobacz ony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Foley został przywieziony dnia 22.10.2020 z miejscowości Piskorzowice, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.