FERB

Ferb pojechał do nowego domu

Ferb trafił do nas wraz z braciszkiem Fineaszem, który znalazł już dom.

Obecnie kotek ma około 8-9 tyg. Jest w pełni samodzielny i bardzo ładnie korzysta z kuwety.

Ferb jest miły kociakiem, uwielbiającym się bawić, przytulać i wspinać na człowieka, żeby wymusić głaskanie. Kiedy już mu się to uda mruczy głośniej niż niejeden dorosły kocur 🙂

W domu tymczasowym kotek bardzo zaprzyjaźnił się z innym naszym podopiecznym- Makaronikiem. Kotki całe dnie spędzają na wspólnych gonitwach i zabawach.

Ferb może zamieszkać również z psami- jest do nich przyzwyczajony.

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany, jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, transporter, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Ferb został przywieziony dnia 12.09.2022 r. z gminy Kłaj.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: 793993779

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTKA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.