FAGOT

Fagot pojechał do nowego domu

Przedstawiamy kotka, który trafił pod nasza opiekę.

To młodziutki, około ośmiomiesięczny kocurek. Jest drobnym kotkiem, waży około 2 kg.

Fagot trafił do schroniska mocno obolały, z ranami wokół szyi. Nie wiemy czy został pogryziony, czy też uległ jakiemuś wypadkowi.

Wiemy natomiast, że kotek jest bardzo sympatyczny, przyjacielski i radośnie mruczy przy każdym kontakcie z człowiekiem.

Uwielbia być głaskany, a nade wszystko kocha jeść 🙂 Możliwe, że zaznał głodu lub zwyczajnie apetyt spowodowany jest powrotem do zdrowia- każda porcja jedzonka znika błyskawicznie.

Jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień, poza gojącymi się rankami jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po zakończeniu kwaratntanny zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Fagot został przywieziony dnia 29.08.2022 r. z miejscowości Białowieża, gmina Sędziszów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje – 793993779

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.