ESKADRA

Eskadra pojechała do nowego domku!

Młodziutka ESKADRA szuka odpowiedzialnego domu

Eskadra trafiła do nas wraz z trzema siostrami.

Psinka przez całe swoje dziecięce życie mieszkała w polach. Bardzo boi się ludzi, na razie niesamowicie boi się dotyku człowieka.

Sunia nie miała ludzkiej rodziny, żyła dziko ze swoją mamą, która podchodziła pod domy szukając pożywienia dla potomstwa…

Eskadra to młodziutka sunia, ma około 1 roku i jest średniej wielkości, waży ~12kg.

Nasza podopieczna bardzo potrzebuje odpowiedzialnego domu, w którym poczuje się bezpiecznie i będzie mogła spokojnie przekonywać się do obecności ludzi w jej życiu.

Bardzo prosimy o dobry i odpowiedzialny dom dla naszej wystraszonej Eskadry.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

www.schroniskopsiepole.pl

Suczki Armatka, Ottawa, Eskadra i Krasulka zostały przywiezione dnia 04.11.2021  r. z miejscowości Rabka, gmina Rabka-Zdrój.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.