ESIA

Esia pojechała do nowego domu

Przedstawiamy kotkę Esie, która trafił pod nasza opiekę.

Jest bardzo zaniedbanym, młodziutkim zwierzakiem, którego początek życia – kocie dzieciństwo, zdecydowanie nie było sielanką i do łatwych nie należało..

Esia została znaleziona z zaawansowanym kocim karatem, wychudzona i zarobaczona. Kicia była w takim stanie, że gdyby nie dobrzy ludzie, którzy pochylili się nas jej losem. Malutka ujęła ich do tego stopnia, iż postanowili dać jej dom po podleczeniu, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni!!

Kociak otrzymał natychmiastową pomoc lekarza weterynarii i jego stan poprawia się. Niestety okazało się, że kotka w infekcji straciła już jedno oczko, na drugie na nie dowidzi lub nie widzi całkiem- czekamy na wizytę u okulisty.

Obecnie znów mruczy, zaczyna być aktywna, cieszy się z bliskości z człowiekiem. Kociak jest czysty, załatwia swoje potrzeby do kuwety.

Esia jest młodziutka – ma obecnie około 7 tygodni. jest maleńkim kotkiem. Na razie ma sporą niedowagę, ale i wielki apetyt i na pewno szybko wróci do formy.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszej podopiecznej. Miała ciężki początek, ma tylko 1 oczko, ale to piękna kicia.

Profilaktyka:

Kotka jest pod opieką lekarzy weterynarii.

Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana, jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa!!!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.pl

 

Esia została przywieziona dnia 8.07.2023 r. z  gminy Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy:  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTKA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.