ELIASZEK

ELIASZEK odszedł za Tęczowy Most

Przedstawiamy Eliaszka- chodzące psie nieszczęście o wielkim sercu. Eliaszek to psiak w wieku ok. 9 lat, waży ok. 45 kg.

Psiak ma stary uraz tylnych łapek, pozrywane więzadła kolanowe i przemieszczone rzepki. Dodatkowo w badaniu USG wykryto guzy na wątrobie i śledzionie. Eliaszek nie przejmuje się wynikami badań i zachowuje się jak szczeniaczek. Uwielbia biegać, choć na długie hasanie nie ma już sił . Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia przebywać w towarzystwie człowieka, zaczepia pysiem do głaskania. Jak wskazuje jego figura, jest strasznym łasuchem. Mimo, że Eliaszek jest starszy i schorowany liczymy, że znajdzie się ktoś kto przygarnie tego cudownego psiaka na jesień życia.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, został odrobaczony, zaczipowany i zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym.

Eliaszek zakończył już kwarantanne po czym został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Eliaszek trafił do nas 18.02.2022 z gminy Siepraw.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.