EKIERKA

Ekierka pojechała do nowego domu

Malutka suczka o czarnych jak węgielki, na razie przerażonych oczkach.

Szczeniaczek o imieniu Ekierka w wieku ok. 3,5 miesiąca. Na chwilę obecną waży ok 4 kg. Przewidujemy, że będzie średnio-mniejszym pieskiem.

Taki mały pies i taka wielka trauma. Ekierka przez 2 dni siedziała w rowie, przy ciele swojej zabitej przez samochód mamy. Nie chcemy sobie nawet wyobrażać, co czuło to psie dziecko, które tak nagle zostało samo na świecie.

Przerażony szczeniak, który nie miał dokąd pójść. Wszystko co znał i kochał – mama, zniknęło nagle z jego życia. Smutny to początek przygody na tym świecie…

Suczka jest przestraszona schroniskowymi warunkami. Nie wie co się dzieje i jak to dziecko, boi się. Nie jest zdziczała, więc prawdopodobnie wychowała się w jakimś domu, a raczej na jakimś podwórku.

Suczka jest oswojona, jednak na chwilę obecną nieśmiała. Musi się zaaklimatyzować i poczuć bezpiecznie.

Bardzo prosimy – pochylcie się nad losem psiej sieroty, która zaznała już w życiu złego. Malutka bardzo potrzebuje domu, gdzie zostanie otoczona mądrą miłością, gdzie zyska poczucie bezpieczeństwa i własne miejsce na świecie.

 

Profilaktyka:

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Sterylizacja szczeniąt adoptowanych od nas, wykonywana jest w schronisku BEZPŁATNIE!!

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Ekierka została przywieziona dnia 05.09.2022 r. z gminy Michałów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje – 793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE PSA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.