EDGE (EDŻ)

Edge pojechał do domu

Piękny bardzo zaniedbany psiak

Przedstawiamy Edge (Ed) – wspaniałego, pięknego psiaka, który trafił do nas w wyniku interwencji.

Psiak miesiącami, jak nie latami, egzystował na łańcuchu, był dość mocno zaniedbany, nawet stan jego okrywy świadczy o tym w jakich warunkach przebywał.

Edge jest pieskiem dojrzałym, ale nadal młodym; ma około 5-6 lat, waży 27 kg, powinien przynajmniej kilka kilogramów więcej.

Pomimo, iż Edge był non stop przypięty, w stosunku do ludzi, a także do psiaków, jest bardzo przyjaźnie nastawiony.

Psiak lubi spacery, zabawę, głaskanie i przytulanie. Dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, nie sprawia problemów, nie rozrabia.

Edge ma niesamowite spojrzenie. To psiak, który wymaga jedynie, by ktoś o niego zadbał, a będzie genialnym przyjacielem całej rodziny.

Bardzo prosimy o dobry, aktywny dom dla Edge.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Edge został przywieziony dnia 07.07.2020 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.