DYLANEK

Dylanek pojechał do domu

Milutki brązowy piesio

Przedstawiamy Dylanka – super miłego. spokojnego, odrobinkę nieśmiałego, ale bardzo przyjaznego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Dylanek jest młodziutki; ma około 9-10 miesięcy, waży około 20 kg, jest w dobrej formie.

Nasz podopieczny jest przyjazny do innych zwierzaków choć może nieco dominować mniejsze psy. Te, z którymi przebywa dogaduje się dobrze.

Dylanek nie jest hałaśliwy, to piękny, niekłopotliwy młodzieniec, który w odpowiednich rękach na pewno szybko stanie się wspaniałym zwierzaczkiem.

Z Dylankiem na pewno dom będzie bardzo radosny i pełny życia, pozytywnej psiej energii.

Dylanek to psiak o niesamowitym spojrzeniu. Jest piękny, miły i towarzyski.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Dylanka.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dylanek został przywieziony dnia 07.07.2021 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.