DUSZEK – OPAŁEK

Duszek – Opałek pojechał do domu

;Staruszek znaleziony w polach

Przedstawiamy Duszka, zwanego również Opałkiem – staruszka, który trafił pod naszą opiekę.

Psiak został zgłoszony jaki piesek powypadkowy, ale to raczej kwestia zaniedbania, nieodpowiedniego żywienia i niewłaściwego traktowania, że nasz podopieczny wygląda tak jak wygląda.

Duszek-Opałek to staruszek – ma min 12, raczej koło 14-15 lat, wyniki badań wskazują na kłopoty z wątrobą, psiak ma opiekę weterynaryjną. Otrzymuje leki osłonowe (biohepanex).

Duszek-Opałek wazy 17 kg, powinien przynajmniej 5 kg więcej. Psiak otrzymuje pożywienie odpowiednie do swojego stanu fizjologicznego (karmę mobility i czasem lek p/bolowy).

Na razie psiak jest mało aktywny, ale postaramy się, by zaczerpnął jeszcze odrobiny szczęścia i radości połączonej z troską ze strony człowieka.

Psiak utrzymuje czystość, nie sprawia żadnych problemów, jest cichy i grzeczny.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Opałka.

To kachektyczny, zaniedbany staruszek, ale zasługuje na ciepły kąt na ostatnie lata swojego życia.

Profilaktyka:

Piesek otrzyma komplet szczepień, jest pod opieką lekarza. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jeśli będzie potrzeba zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Duszek-Opałek został przywieziony dnia 15.11.2020 r. z gminy Radziemice, m. Łętkowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.