DONUT

Śliczny intensywnie umaszczony psiak

Przedstawiamy Donut’a – pięknego, miłego, troszkę nieśmiałego pieska, który trafił do naszego schroniska.

Donut jest pieskiem młodym; ma około 3-4 lat, jest w dobrej kondycji, zadbany. Psiak waży około 15 kg i to jego właściwa masa ciała.

Początkowo Donut bał się nagłych ruchów i hałasu. Był tak przerażony widokiem smyczy, że wydawał z siebie dźwięki tak wysokie, iż można było odnieść wrażenie, ze ktoś go krzywdzi.

Prawdopodobnie Donut był bity lub przeganiany. Jest bardzo delikatnym pieskiem i piskiem właśnie nauczył się okazywać emocje.

Obecnie pomału zaczyna się zmieniać i odczuwać przyjemność z wspólnych spacerów.

Minie jeszcze na pewno trochę czasu zanim maluch przekona się do spacerów na smyczy, ale robi postępy.

Nasz podopieczny dogaduje się z innymi pieskami, ale w przypadku chęci adopcji Donucika do drugiego psa zapraszamy do nas z czworonogiem na wspólny spacer.

Donut to psiak delikatny i wrażliwy. Potrzebuje cierpliwego domu, a wkrótce na pewno będzie uśmiechniętym zwierzakiem wymachującym ogonkiem na prawo i lewo.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Donuta.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie jutro wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Donut został przywieziony dnia 23.06.2020 r. z gminy Iwanowice.

Szukamy nowego domu/właściciela. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.