DINAR

Dinar pojechał do domu

Poszukujemy domu dla Dinara – przepięknego, dość pewnego siebie psiaka, który kilka miesięcy temu został adoptowany z naszego schroniska. Dinar to psiak dorosły, ma około 4, maksymalnie 5 lat, jest dorodny (wazy ponad 30 kg), bardzo inteligentny.

Doskonale odnalazł się w swoim domu, ale niestety w domu, w którym mieszka nie może pozostać. Szukamy dla niego odpowiedniej rodziny. Dinar to typowy psiak pracujący – wymaga sporej ilości spacerów, rozrywki, zabawy i przede wszystkim KONSEKWENCJI ze strony opiekuna. Pomimo stworzenia mu najlepszych możliwych warunków Dinar jest dla obecnych właścicieli trochę zbyt wymagający i ciężko jest im stworzyć mu takie warunki, których potrzebuje.

Dinar to psiak, który potrzebuje przewodnika, ale nie należy z nim działać na siłę. To psiak, który szybko uczy się panujących w domu zasad i potrafi się im podporządkować, ale w rodzinie, gdzie domownicy nie mają doświadczenia z tego typu zwierzakami Dinar może próbować sam przejąć przewodnictwo stada.

Dinar nie nadaje się do małych dzieci. Nie zaakceptuje zachowania typu krzyk, bieganie, machanie rękami. Nie rozumie takiego postępowania i próbuje korygować młodszych domowników. Jeśli ma zamieszkać z dziećmi to tylko starszymi i najlepiej z takimi, które miały już okazję poznać psy północy.Dinar to psiak wspaniały. Szukamy odpowiedzialnego domu.

Tel w sprawie adopcji: 793993779 (9-20)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.