DANKAN

Dankan pojechał do domu

Wesoły energiczny bystrzak

Przedstawiany Dankana – bardzo energicznego, wesołego, pogodnego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Dankan jest pieskiem młodym; obecnie ma około 2 lat, wazy 22 kg, ma niewielką niedowagę, ale na pewno szybko wróci do formy.

Psiak jest bardzo sprytny o pojętny, jest skupiony nas człowieku, z całą pewnością, przy odpowiedniej dawce ruchu, będzie genialnym towarzyszem całej rodziny.

Dankan to psiak bardzo bystry i wymaga konsekwentnego, inteligentnego opiekuna, który wskaże mu jak funkcjonować w mieście, a także podczas wypadów za miasto.

Dankan bardzo potrzebuje ruchu, ale jeśli tylko ktoś poświęci mu trochę czasu i uwagi zyska wiernego towarzysza na długie lata.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tego beżowego przystojniaka.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Dankan został przywieziony dnia 24.03.2021 r. z miejscowości Kędzierzynka, gmina Dobczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.