CYKLOPKA

Cyklopka pojechała do nowego domu

Przedstawiamy kotke Cyklopke, która trafił pod nasza opiekę.

Jest bardzo zaniedbanym, młodziutkim zwierzakiem, którego początek życia – kocie dzieciństwo, zdecydowanie nie było sielanką i do łatwych nie należało..

Cyklopka została znaleziona samiutka na środku drogi z poważnym urazem oczka, ogromną ilością pasożytów zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Kociak otrzymał natychmiastową pomoc lekarza weterynarii i jego stan poprawia się. Niestety oczko trzeba było usunąć 🙁

Obecnie znów mruczy, zaczyna być aktywna, cieszy się z bliskości z człowiekiem. Kociak jest czysty, załatwia swoje potrzeby do kuwety.

Cyklopka jest młodziutka – ma obecnie około 8 tygodni. jest maleńkim kotkiem. Na razie ma sporą niedowagę, ale i wielki apetyt i na pewno szybko wróci do formy.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszej podopiecznej. Miała ciężki początek, ma tylko 1 oczko, ale to piękna kicia.

Profilaktyka:

Kotka jest pod opieką lekarzy weterynarii.

Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana, jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa!!!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.pl

 

Cyklopka została przywieziona dnia 3.07.2023 r. z  gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy:  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTKA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.