COLADA

Prześliczna bura pręgowana kotka

Przedstawiamy Coladę – prześliczną burą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę z braciszkiem – Piniem.

Kotki mieszkały na posesji po zmarłej osobie, obok jednej z firm, były dokarmiane, ale niestety nie mogły tam dłużej zostać.

Obecnie są u nas i szukamy dla nich nowych rodzin.

Colada jest kotką młodą; ma około 7, maksymalnie 8 miesięcy, waży 3 kg, jeszcze rośnie. Prawdopodobnie osiągnie wagę około 3,5 kg, większa nie będzie.

Koteczką jest czysta, korzysta z kuwety i nie sprawia żadnych problemów.

Na razie jest dość ostrożna w kontakcie, ale nie fuczy, nie drapie, pozwala na wykonywanie podstawowych zabiegów, jest przyjazna.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszej ślicznej pręguski.

Prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka Colada została przywieziona dnia 07.12.2020 r. z gminy Rabka Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.