CHROMEK

Starszy owczarek niemiecki szuka domu

Przedstawiamy starszego owczarka o imieniu Chromek, który trafił pod naszą opiekę.

Piesek przez długi czas błąkał się po ulicach zaczepiając ludzi. W tej chwili Chromek jest u nas, jest najedzony, zaopiekowany i bezpieczny. Szukamy dla niego nowego domu.

Chromek to piesek starszy; ma minimum około 9 lat. Jest sporej wielkości, waży powyżej 35, bliżej 40 kg.

Początkowo psiak jest ostrożny w kontakcie z nowymi osobami i jak typowy owczarek odstrasza szczekaniem. Chromek nie jest ani groźny ani agresywny, raczej niepewny i zdystansowany.

Gdy już lepiej pozna opiekuna i poczuje się przy nim pewnie, to radośnie się z nim bawi. Chromek wprost uwielbia zabawki z piszczałką! Pozwalają mu choć na moment oderwać się od monotonii życia w schroniskowym kojcu…

Chromek potrafi chodzić na smyczy.

Prosimy o dobry i troskliwy domu dla naszego starszego, poczciwego przyjaciela.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po wykonaniu badań został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Chromek został przywieziony dnia 05.11.2021  r. z gminy Dobczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.