KAWUŚ

KAWUŚ pojechał do nowego domu

Młodziutki około 8 miesięczny kotek, który trafił do nas po wypadku komunikacyjnym.

Kociak miał szczęście w nieszczęściu, gdyż trafił na Panie o wielkich sercach, które zorganizowały szybką pomoc dla chłopaka i nawet zadbały o jego pełny brzuszek.

Kawuś ma uraz obu prawych łapek. Tylna łapka jest po operacji i jest szansa, że będzie ona sprawna. Niestety z przednią łapką sytuacja wygląda gorzej – na razie jest w specjalistycznym opatrunku, jednak nie ma pewności, ze uda się ją uratować.

Mimo stresującej sytuacji w jakiej kociak się znalazł, bólu, nowego miejsca – jest przekochany. Widać, ze to oswojony kot, który miał dom. Jest bardzo przyjacielski i kontaktowy.

Kawuś jest pod opieką lekarza weterynarii.

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Została odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i przed adopcją zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją prosimy o zaopatrzenie się w kontenerek do transportu kotka,  dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Kawuś został przywieziony dnia 29.04.2023 r. z gminy Miechów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.