Celcjusz

Celcjusz

Przedstawiamy Celcjusza, około ośmioletniego kocurka który trafił pod naszą opiekę prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym. Kotek miał zwichniętą żuchwę oraz uraz oczka, był bardzo obolały i przestraszony. W dodatku był potwornie zarobaczony i brudny.

Pomimo dużego bólu cały czas zachowywał się bardzo dzielnie i cierpliwie znosił wszelkie zabiegi weterynaryjne.

Obecnie Celcjusz jest w dużo lepszej formie, bez problemu pobiera pokarm, domaga się pieszczot i głaskania. Po niedawnym wypadku zostało tylko kilka otarć i lekko zamglone spojrzenie.

Szukamy dla naszego podopiecznego troskliwego domku. Widać że do tej pory miał kontakt z człowiekiem, natomiast raczej nikt o niego nie dbał lub żył „na własną łapę” przez dłuższy czas.

Profilaktyka:

Kotek dostał komplet szczepień. Jest odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-19:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Celcjusz został przywieziony dnia 25.05.2022 r. z gminy Mogilany.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.