BRONEK

BRONEK

Pies ma ok. 6 lat i waży 20 kg.

Na chwilę obecną jest zdezorientowany sytuacją, w jakiej się znalazł.

Bronek był zgłaszany regularnie od kilku miesięcy. Niejednokrotnie podejmowaliśmy próbę złapania go. Niestety, gdy pojawialiśmy się na miejscu psa nie było.

Jego rany na pyszczku są wynikiem długotrwałego chodzenie w kagańcu, w którym się błąkał. Piesek zdobywał pożywienie z trudem, gdyż utrudniał mu to kaganiec.

Bronek posiada zarejestrowanego czipa. Trafił do nas wykastrowany. Skontaktowaliśmy się z osobą, na którą czip był zarejestrowany. Dostaliśmy informację “To nie mój pies”. Jesteśmy w trakcie ustaleń do kogo należy piesek.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bronek został przywieziony dnia 24.06.2022r. z gminy Małogoszcz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.