BRÓDKA

Bródka pojechała do nowego domu

Kotka w wieku ok 3 lata, waży ok. 2 kg ( kicia ma niedowagę)

Bródka jest bardzo miła ale wystraszona sytuacji w jakiej się znalazła. Bardzo ciężko jest jej odnaleźć się w schronisku. Widać, że była kiedyś domowym kotem. Jest czyściutka, załatwia się do kuwety.

Bródka nie chce jeść. Przez pierwsze dni nie zjadła dosłownie nic, mimo, że próbowaliśmy wszystkiego, z mięsem i rybami włącznie. Obecnie je suchą karmę dla kociąt, jednak często trzeba ją karmić – wyciągać chrupki z miski i podawać jej pod pyszczek. Widać, że bardzo brakuje jej obecności człowieka. Kiedy poświęci jej się trochę uwagi, pomizia, pogłaska, posiedzi z nią chwilę, wtedy Bródka bierze się za jedzenie.

Bródka jest zupełnie oswojona i bardzo miła i tęskni za ludźmi. BARDZO prosimy o dom dla kici. Ona bardzo pilnie potrzebuje spokojnego miejsca i własnej rodziny.

Nie znamy jej stosunku do innych zwierząt.

Profilaktyka:

Kotka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją prosimy o zaopatrzenie się w kontenerek do transportu kotka,  dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Bródka została przywieziona dnia 29.11.2023r. z gminy Chrzanów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.