BRIOSZKA

Brioszka pojechała  do domu

Malutka słodka urocza sunia

Przedstawiamy Brioszkę – śliczną, super fajną, uroczą sunię, która trafiła pod naszą opiekę.

Brioszka jest malutka, młodziutka, bardzo kochana. Obecnie ma około 6 miesięcy (wymienia ząbki), waży 5-6 kg, większa już raczej nie będzie.

Brioszka to chodząca słodycz. Jest bardzo miła i kochana, uwielbia się przytulać, jest rozkoszna. Nie sposób nie zakochać się w niej od pierwszego wejrzenia.

Sunia uczy się chodzić na smyczy, na pewno za kilka dni będzie pięknie spacerować przy nodze. Na razie kocha być w naszych ramionach (z wzajemnością) 🙂

Bardzo prosimy o dobry, kochający i troskliwy dom dla Brioszki.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Suczka otrzymałą komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie w odpowiednim czasie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Brioszka została przywieziona dnia 24.06.2020 r. z gminy Sędziszów, m. Tarnawa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.