BRATANEK

Nieduży pogodny kudłaty piesek

Przedstawiamy Bratanka – spokojnego, grzecznego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Bratanek błąkał się po ulicach, nikt go niestety nie szukał.

Obecnie Bratanek jest u nas i szukamy dla niego nowej rodziny.

Psiak jest troszkę starszy, ma na pewno powyżej 9 lat, ale sił i energii ja tyle co 2-3-latek ;). To nieeduży zwierzak, waży około 13-14 kg.

Piesek jest raczej cichy, bezproblemowy, dobrze reaguje na opiekunów, bardzo lubi się przytulać. to super fajniutki kudłacz.

Bratanek potrafi chodzić na smyczy, załatwia swoje potrzeby podczas spacerów, bardzo lubi wspólne wędrówki i pobyt na świeżym powietrzu.

Psiak na razie trochę nie bardzo jest w stanie odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości, to zupełnie nie jest miejsce dla niego.

Bardzo prosimy o dom dla Bratanka. Może i jest starszy, zaniedbany ale zasługuje na kochający dom.

Na pewno przy odrobninie pielęgnacji i uwagi, stanie się prześlicznym kudłaczem.

Profikaktyka:

Piesek ma komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został, po wykonaniu badań, wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bratanek został przywieziony dnia 09.02.2021 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.