BOBINEK

BOBINEK

Niewielki, nieśmiały psiak o wadze ok. 8 kg, w wieku ok. 2 lata. Bobinek kiepsko sobie radzi w schroniskowych warunkach. Jest delikatnym psiakiem, który jak najszybciej powinien trafić do nowego domu. Podejrzewamy, że był psem łańcuchowym, nie ma więc za sobą sielankowego życia.

Bobinek nie ma w sobie agresji. Jest psiakiem spokojnym, nienarzucającym się. Umie chodzić na smyczy. Dogaduje się z innymi psami.

Szukamy dla niego spokojnego domu, gdzie we własnym tempie będzie mógł się zaaklimatyzować.

Mamy nadzieję, że szybko znajdzie nową rodzinę, która go pokocha i pokaże mu, jak powinno wyglądać prawdziwe psie życie, gdzie pies jest członkiem rodziny, a nie żywym alarmem.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Bobinek został przywieziony dnia 28.04.2022 r. z gminy Miechów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.