BINGO

Bingo pojechał do nowego domu

Przypominamy BINGO!!

Sporego, około 6-8letniego kocurka, który trafił do nas w opłakanym stanie.

Na chwilę obecną Bingo jest wyleczony, wygojony i odkarmiony.

Jedyne czego mu brak to swojego osobistego Człowieka.

W domu tymczasowym Bingo zachowuje się wzorowo- jest czyściutki, sypia w łóżku, pięknie korzysta z kuwety, chodzi przy nodze niczym pies.

Świetnie dogaduje się z kotkami, kociętami i kocią młodzieżą. Z uległymi kocurkami również nie ma problemów. Z dominującymi kocurami rywalizuje.

Bingo może zamieszkać również w domu z psiakiem. Łagodne psy ignoruje, zaczepne ustawia do pionu- nie jest typem kota, którego da się pogonić.

Szukamy najlepszego domu dla naszego podopiecznego.

 

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Została odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Przed adopcją prosimy o zaopatrzenie się w kontenerek do transportu kotka,  dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-17:00.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

Bingo został przywieziony dnia 8.10.2023 r. z gminy Działoszyce.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Adopcje  793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.