BAŁKAN

Mały bardzo zaniedbany starszy piesio

Przedstawiamy Bałkana – spokojnego, starszego, bardzo zaniedbanego i wychudzonego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Piesio został znaleziony na drugi dzień po Sylwestrze, był wyziębiony, głodny, w kiepskiej formie.

Piesek otrzymał niezbędną pomoc i obecnie jego stan jest stabilny, ale czas, który nasz podopieczny spędził w złych warunkach jest nie do odwrócenia.

Bałkan to psiak wiekowy; ma ponad 12 lat, waży poniżej 10 kg, ma sporą niedowagę.

Bałkanek potrzebuje dobrego, troskliwego domu, w którym opiekun zatroszczy się o właściwą dietę i pomoże temu biednemu maluchowi wrócić do zdrowia.

Psinka na razie nie chodzi na spacery. Jest bardzo wycieńczony i potrzebuje przede wszystkim odpoczynku oraz nabrania sił.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy, ciepły i spokojny dom dla Bałkanka.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, dochodzi do formy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po wykonaniu niezbędnych badań zostanie ewentualnie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Bałkan został przywieziony dnia 02.01.2021 r. z gminy Słomniki.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.