BEZIK

Mały pogodny łaciaty piesek

Przedstawiamy Bezika – niewielkiego psiaka, który trafił pod naszą opiekę prawdopodobnie po potrąceniu przez samochód.

Psiak na szczęście nie doznał groźnych obrażeń i jego stan jest dobry, otrzymał pomoc lekarzy weterynarii i obecnie po stłuczeniu nie ma już śladu.

Bezik jest pieskiem niewielkim; waży około 10 kg, obecnie ma około 6-7 lat. Jest w dobrej kondycji, zadbany.

Usposobienie:

Bezik jest bardzo grzeczny, miły, kochany. Dogaduje się z innymi pieskami, jest towarzyski, bezproblemowy, a przy tym nie nachalny.

Piesek potrafi chodzić na smyczy, jest cichym pieskiem, który pięknie uśmiecha się, podaje łapkę, przytula się do opiekunów.

Bezik w schronisku nie sprawia żadnych problemów. Z pewnością będzie bardzo fajnym towarzyszem całej rodziny.

Bardzo prosimy o dobry, kochający i troskliwy dom dla tego super zwierzaka o wyjątkowej urodzie i niecodziennym, jedynym i niepowtarzalnym umaszczeniu.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bezik został przywieziony dnia 25.06.2020 r. z gminy Miechów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.