BARBER

Okropnie zaniedbany piesek BARBER

Barber  to młody, około 2-3 letni psiak w typie foksterriera. Trafił do nas bardzo zaniedbany. Zamiast sierści dredy, wyłysienia na ciele. Trzeba będzie chwili czasu, aby jego skóra i sierść doszły do dobrego stanu. Po jego wyglądzie i zachowaniu możemy się domyślać, iż zaniedbania trwały dłuższy czas. Psiak na początku był trochę nieśmiały, potrzebował chwili aby się zaaklimatyzować i otworzyć. Obecnie jest coraz bardziej wesoły, chętnie spaceruje, lubi być w towarzystwie człowieka.

Terriery to psy aktywne, żywiołowe, ruchliwe. Lubią ruch i spacery. Bywają łowne. Dlatego już teraz rozglądamy się za osobami mającymi świadomość specyfiki rasy, prowadzącymi raczej aktywny tryb życia. Barber został ostrzyżony, bardzo grzecznie zachowywał się podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie pieski otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Pies przywieziony 25.04.2022 z miejscowości Kobylniki, gmina Skalbmierz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.