ARKTIK

Spokojny kudłaty mały psiak

Przedstawiamy Arktika – starszego, spokojnego, trochę zaniedbanego psiaka, który trafił pod nasza opiekę.

Arktik to psiak -senior; ma około 13-14 lat, to starowinka.. Piesek waży około 10-11 kg, jest to jego właściwa masa ciała.

Nasz podopieczny jest przyjaźnie skierowany do opiekunów, dobrze reaguje także na inne pieski, nie przeszkadzają mu kotki

Większość czasu przesypia, nie jest bardzo aktywny, do schroniska trafił dość wycieńczony i ze sporą bolesnością w lędźwiowym odcinku kręgosłupa. Otrzymał leki.

Piesio potrafi chodzić na smyczy, jest raczej cichym zwierzakiem. Przypuszczamy, że Arktik mieszkał na podwórku.

Zdrowie:

Arktyczek wymaga by zadbać o jego ząbki i zajać się oczkami. Psiak jest pod opieką weterynaryjną i mamy nadzieję, że wkrótce stan jego zdrowa znacznie się poprawi.

Na obecną chwilę skupiamy się, by zapewnić pieskowi najlepszy możliwy komfort. W pokoiku, w którym przebywa ma sucho, ciepło i spokój. Ma się lepiej niż w chwili przybycia.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Wampiego – słodziaka o uroczym spojrzeniu.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po wykonaniu niezbędnych badań został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ark tikzostał przywieziony dnia 03.01.2021 r. z gminy Świątniki Górne, m. Ochojnoj.

Szukamy domu: Tel kontaktowy – Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.