ARIELKA

Arielka pojechała do nowego domu

Przedstawiamy ok. 4 miesięczną kicię, która trafiła do naszego schroniska wraz z trzema siostrami. Koteczki zostały podrzucone w nocy na prywatną posesję. Niestety, osoby którym podrzucono kotki, nie mogły ich zatrzymać, więc finalnie dziewczęta trafiły do nas.

Arielka jest miłą, oswojoną  kicią. Ma ciekawe biało czarne umaszczenie. Widać, że mieszkała w towarzystwie ludzi, nie była kotem wolno żyjącym. To, że jest oswojona, wskazuje na fakt, że ktoś po prostu pozbył się całego miotu kociąt.

Arielka świetnie dogaduje się z siostrzyczkami. Wydaje nam się, że będzie czuła się dobrze w domu, gdzie jest już jakiś kot, jednak możliwe, że będzie wymagała chwili na aklimatyzację. Ze względu na młody wiek powinna się również przyzwyczaić do mieszkania w domu z kotem.

Jak każdy kociak – podrostek lubi się bawić, dokazywać i psocić. Pewnie będzie wspinać się po meblach i różnych domowych przedmiotach, oraz ludzkich kolanach 😃

Szukamy dla niej dobrego domu, gdzie opiekunowie otoczą ją mądrą miłością i zapewnią godne warunki do końca jej dni.

 

Profilaktyka:

Kotka otrzymała komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana, jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa!

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, transporter, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy.

www.schroniskopsiepole.

 

Arielka została przywieziona dnia 16.08.2023 r. z gminy Słomniki.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: 793993779

 

*POWYŻSZY OPIS ZOSTAŁ STWORZONY NA PODSTAWIE OBSERWACJI ZWIERZĘCIA W SCHRONISKU. NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE PO ADOPCJI ZACHOWANIE KOTKA MOŻE ULEC ZMIANIE.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.