ARABELLA – Rezerwacja

Malutka kochana sunia

Przedstawiamy Arabellę – śliczniutką, miłą, kochaną sunię, która trafiła pod naszą opiekę.

Arabelcia jest młodziutka; obecnie ma około 9 miesięcy, to jeszcze psie dziecko. Sunia waży 10 kg i to jej właściwa masa ciała.

Nasza mała podopieczna jest super przyjaźnie skierowana do opiekunów, uwielbia się przytulać, jest wspaniałą, rozkoszną psinką.

Arabella nie potrafiła, ale coraz lepiej chodzi na smyczy. Malutka uwielbia zabawy z człowiekiem i z całą pewnością w nowym domu będzie jego sercem i radością.

Bardzo prosimy o dobry, kochający i troskliwy dom dla Arabelki. To małe słodkie cudo, które zasługuje na najlepszą rodzinę.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Arabella została przywieziona dnia 13.10.2020 r. z gminy Michałów, m. Sędowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.