ALOHAS

Adoptowany!

Śliczny kocur ALOHAS

Alohas jest dorosły, szacujemy jego wiek na 7 lat. To duży kot o wadze ~4 kg.

Trafił do nas już wykastrowany, na pewno był kotem domowym, ponieważ potrafi korzystać z kuwetki i nie lubi przebywać na zewnątrz.

To przepiękny rudo-biały duży kociak o cudnym charakterze. Uwielbia kontakt z człowiekiem i wszelkie pieszczoty.

Nie przepada za innymi kotami.

Alohas to bardzo rozgadany Pan kot, nie można się przy nim nudzić, a już na pewno nie ma możliwości zapomnienia o napełnieniu pustej miseczki w porze kolacji.

Szukamy właściciela tego cudownego Kocura!

Profilaktyka:

Po przybyciu do naszego schroniska wszystkie kotki otrzymują komplet szczepień, zostają odrobaczone i zabezpieczone przeciwko pasożytom zewnętrznym. Każdy zwierzak zostaje zaczipowany.

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Na SMS-y nie odpowiadamy. Tel. 793-993-779

Schronisko Psie Pole

Kot został przywieziony przywieziony 04.04.2022 z gminy Mogilany.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.