ALFRED – ABUBA

Abuba-Alfred pojechał do domu

Malutki kolorowy nieśmiały piesek

Przedstawiamy Alfreda, zwanego pieszczotliwie Abuba, który trafił pod naszą opiekę.

Alfred jest psiakiem młodziutkim; obecnie ma około 1 roku, nie więcej. Jest małym pieskiem, waży około 9 kg, raczej już nie urośnie.

Usposobienie:

Jak moglibyśmy określić Alfredzika? Malutki, niepozorny, KOCHANY!

Alfred na razie jest trochę nieśmiały, ale z każdym dniem bardziej przekonuje się do opiekunów i jest coraz wspanialszym zwierzaczkiem.

Psiak potrzebuje trochę czasu na adaptację, a na pewno szybko zacznie radośnie merdać ogonkiem na sam widok swojego nowego pana.

Alfredzik uczy się chodzić na smyczy, robi postępy. Wprawdzie nadal bardziej woli się przytulać, ale przy regularnych spacerach szybko przekona się do smyczy.

Piesio jest cichy, grzeczny, towarzyski, całkowicie bezproblemowy. Dogaduje się z innymi pieskami, nie dominuje, nie sprawia żadnych problemów.

Prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Alfredka.

To kochany, uroczy, pogodny piesek, który czeka na troskliwy i kochający dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Alfred (Abuba) został przywieziony dnia 02.06.2020 r. z gminy Radziemice, m. Lelowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.