MALEŃKA KOTKA TYGIELKA

Maleńkie mocno pręgowane cudo

Przedstawiamy trzy maleńkie kotki: Tygielkę (kicię z białą buzią i ciemnym noskiem), Imbryczka (prawie całego białego kiciusia), oraz Amforka (burego kotka z białą strzałką na nosie), które wraz z mamą Kuleczką trafiły pod naszą opiekę.

Kociaki są maleńkie; obecnie mają około 3 tygodni, ważą po około 300 gramów, na razie są super maleńkie. Ich mama także jest niewielka, waży 2 kg.

Na obecną chwilę maleństwa są zbyt małe, by jechać do domów, adopcja będzie możliwa za około 3-4 tygodnie.

Wkrótce więcej informacji.

 Profilaktyka:

Kotki mają komplet szczepień stosownych do wieku, są ogólnie zdrowe i w dobrej kondycji. Zostały odrobaczone i odpchlone. Są zaczipowane i po osiągnięciu dojrzałości zostaną wysterylizowane/wykastrowane.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotki Tygielka, Imbryczek i Amforek zostały przywiezione dnia 13.05.2021 r. z miejscowości Balin, gmina Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.