RONIN – Rezerwacja

Rezerwacja

Pięknie umaszczony mały piesek

Przedstawiamy Ronina – spokojnego, przyjaznego, na razie trochę nieśmiałego i grzecznego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Ronin jest pieskiem młodym; obecnie ma niespełna 3 lata, jest niewielki – waży około 10 kg i to jego właściwa masa ciała.

Piesek potrafi chodzić na smyczy choć na razie nie do końca rozumie sytuację w jakiej się znalazł i raczej podąża za opiekunem niż dziarsko kroczy po drodze,

Roni potrzebuje czasu na adaptację, ale na pewno stanie się szybko fajnym zwierzakiem.

Roninek jest cichy, dogaduje się z innymi pieskami, na razie nie sprawia problemów.

Wkrótce więcej informacji.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ronin został przywieziony dnia 18.05.2020 r. z gminy Wodzisław, m. Kowalów Górny.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.