BARRY-BART

Duży pies do adopcji

Przedstawiamy Barego – dojrzałego psa, który kilka miesięcy temu trafił do naszego schroniska. Jaki jest Barry? To psiak z dużym bagażem doświadczeń. Przez blisko 10 lat wiernie służył swojego panu, a gdy ten zmarł rodzina czym prędzej pozbyła się „kłopotu” – dużego, wiernego psa.

Bary przez blisko miesiąc nie mógł pogodzić się z tym, co go spotkało i blisko miesiąc właśnie  był dla pracowników w schronisku zupełnie niedostępny. Obecnie Barry bardzo się zmienił. Nauczył się już schroniskowego życia, zaakceptował je i przekonuje się do ludzi. Wychodzi na spacery, pozwala na wykonywanie u siebie części zabiegów pielęgnacyjnych, okazuje ludziom przyjaźń. Nie jest najbardziej wylewnym psem jakiego można sobie wymarzyć, ale

Bary to pies duży; jest psem o wielkości i umaszczeniu bernardyna choć może być  mieszańcem owczarka środkowoazjatyckiego (alabaja) lub psa moskiewskiego stróżującego, Barry nie jest w pełni rasowy. Barry to duży pies do adopcji; waży około 40 kg.

Bary to taki pies, który potrzebuje czasu by zaufać, ale gdy tak się już stanie będzie wierny i bardzo oddany swoim opiekunom. Psiak dobrze pilnuje. Szczeka gdy trzeba, ale samą swoją postawą odstraszy nieproszonego gościa. Barry nie jest nadmiernie hałaśliwy. Doskonale zna swoje miejsce w domu, w rodzinie.

Prosimy o szansę i dom dla Barrego. Nie musi mieszkać w domu, w środku. Ma gęstą okrywę włosową, która na pewno ochroni go przed chłodem. Potrzebuje porządnej, ocieplonej budy, spaceru, ale przede wszystkich ludzkiej przyjaźni.

Bardzo prosimy o szansę i adopcję tego pięknego, mądrego, dużego psa do adopcji, świetnego stróża.

Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Pies został przywieziony dnia 11.12.2017 r. z miejscowości Pokrzywnica, gmina Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.