MURZYNIO – Rezerwacja do odwołania

Biedny psiak z łańcucha

Przedstawiamy Murzynia – dojrzałego, nieufnego psiaka, który trafił pod naszą opiekę po tym, jak 4,5 roku swojego życia spędził przypięty do łańcucha.

Obecnie Murzynio ma około 5 lat, od 4-5-go miesiąca swojego życia!!!! tkwił na uwięzi nie spuszczany, nie “wyspacerowany”, z niezaspokojoną podstawową psią potrzebą jaką jest ruch.

Skutek? Psiak na razie nie chce nawiązać żadnej relacji z człowiekiem. Człowiek dla niego to “zło”, które przychodzi do niego tylko po to, by dać mu jeść i pić.

Na obecną chwilę staramy się nawiązać pozytywne relacje z Murzyniem. Psiak robi ogromne postępy. Mamy nadzieję, że w końcu zapomni o wszystkim, przez co latami coerpiał.

Mamy nadzieję, że ten przepiękny psiak będzie jeszcze kiedyś wesoło merdał ogonem i cieszył się na widok swojego pana tak, jak teraz cieszy się na widok opiekunów w schronisku.

To, co najgorsze jest już za nim. Teraz czas na dobry, troskliwy, aktywny dom dla tego przepięknego psiaka o delikatnej psychice.

Murzynio jest pieskiem średniej wielkości; waży 23 kg, przypomina trochę owczarka i na pewno jest mieszańcem tej rasy.

Bardzo prosimy o szansę i dom..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Murzynio został przywieziony dnia 10.11.2020 r. z gminy Niepołomice, m. Słomiróg.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.