MAŁA KOTKA STEFUSIA – Rezerwacja

Piękna czarnulka szuka domu

Przedstawiamy dwa piękne maluszki – Stefusię (słodką i uroczą kicię o mięciutkiej czarnej okrywie) i Hirusia (pręgowanego buraska o srebrzystym odcieniu sierści), które trafiły pod naszą opiekę.

Kotki trafiły do nas z mamą Janeczką, są malutkie, ale już dość samodzielne. Koteczki mają obecnie około 7 tygodni. Kotki ważą po około 600-700 gram, są malutkie, prześliczne.

Na razie maluszki są odrobinkę nieśmiałe, ale nie są dzikie. Nie fuczą i nie drapią. Potrzebują jedynie czasu na adaptację.

Maluszki są czyste, korzystają z kuwety, mają dobry apetyt.

Bardzo prosimy o dobre, troskliwe i kochające domy dla tych bezdomnych maleństw.

Profilaktyka:

Kotki mają komplet szczepień stosownych do wieku, są ogólnie zdrowe i w dobrej kondycji. Zostały odrobaczone i odpchlone. Są zaczipowane i po osiągnięciu dojrzałości zostaną wysterylizowane/wykastrowane.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotki Stefusia zostały przywiezione dnia 28.06.2021 r. z miejscowości Rzeszotary, gmina Świątniki Górne.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.